www.ekonomikhost.net
Türkiye Lokasyon windows - Linux hosting 500MB Web Alanı, 5GB trafik
Sınırsız CPU, Sınırsız özellikler
Yıllık 20 TL den başlayan fiyatlarla
0232 999 96 88
Anasayfa / Genel / BBM Messenger Nasıl Kullanılır ?

BBM Messenger Nasıl Kullanılır ?

BBM Messenger Nasıl Kullanılır ?, 10.0 out of 10 based on 1 rating
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

bbm messenger nasıl kullanılır ?

BBm messenger (Blackberry messenger ) piyasaya  çıktığı dönemde sadece Blackberry sahibi olanlar için  iletişim aracı olan BlackBerry Messenger artık AppStore ve Google Play Store’da sizler için yerini almış bulunmaktadır.

Şuanda çoğu kişinin Whatsapp kullandığını biliyoruz ve bu aşamada da bu ikili arasında bir rekabet olacağına inanıyorum ve şuanda BBM messenger bana daha çekici geldiğinide söylemeden geçemicem.

BlackBerry messenger nedir? Nasıl kullanılır?

BlackBerry messenger nedir? Nasıl kullanılır?

 

BBM Mesenger kullanımını sizlere aşama aşama anlatmaya çalışacağım;

1- ilk aşamada Blackberry ID almamız  gerekmektedir. Daha önceden Blackberry sahibi değilseniz sistem sizi otomatik olarak  üye olunma kısmına yönlendirerek mail adresinizle Blackberry tabanına kayıt etmektedir. Üyeliğin sonunda ise size bir “PIN” belirlemektedir.

2- BBM’ye giriş yaptıktan sonra profilinizi düzenlemeniz istenicektir. Diğer kullanıcılar tarafından görünecek olan isminizi ve fotoğrafınızı kolayca güncelleyebilirsiniz.

3- Bu aşamada PIN sayesinde davet et butonuna basarak yeni kişileri davet edip arkadaş olarak ekeleybilir sohbet etme imkanı sağlayabilirsiniz.

BBM Messenger Linklerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

https://itunes.apple.com/tr/app/bbm/id690046600?l=tr&mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bbm

 

Gelen Arama Kelimeleri:

bbm nasıl kullanılır (59),bbm nedir (28),bbm nedir nasıl kullanilir (9),blackberry messenger nasil kullanilir (7),mesaager nasıl kullanılır (3),bmm nası kullancam (1),blackberry mesenger nasil kullanilir (1),bbm nedir nasıl (1),bbm nasil kullaniliyor (1)

Hakkında Emrah AVCI

Ege Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Mezunuyum. Sizlere Teknoloji ve web tasarım konuları hakkında özgün bilgileri paylaşmak için elimden geleni yapmaya hazırım.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


5 × = 10

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>