www.ekonomikhost.net
Türkiye Lokasyon windows - Linux hosting 500MB Web Alanı, 5GB trafik
Sınırsız CPU, Sınırsız özellikler
Yıllık 20 TL den başlayan fiyatlarla
0232 999 96 88
Anasayfa / Sinema - Tv / Gulyabani Ne Zaman Sinemalarda

Gulyabani Ne Zaman Sinemalarda

Gulyabani Ne Zaman Sinemalarda, 10.0 out of 10 based on 1 rating
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

Gulyabani Ne Zaman Sinemalarda

gulyabani_ne_zaman_cikacak_452x482
2014 yılı yepyeni bir korku filmiyle karşımıza çıkacak olan Gulyabani filmi bi hayli izleyicilerini korkutucak ve heyecanlandıracak gibi gözükür. Film vizyona girmeden şimdiden çok konuşulmaya başladı diyebiliriz. Gulyabani film’i genel içeri korku ve komedi olarak geçmektedir.

Gulyabani film’i ne zaman vizyona girecek. Gulyabani 28 Şubat 2014 tarihinde vizyonda gösterileceği belirlendi. Film hakkında kısa bir açıklama yapalım;

Güneş, Duygu, Aslı ve Yasemin fantastik bir konusu olan bir filmin senaryosunu yazmak için ormandaki bir av evine giderler. Mekanın ruhunu keşfetmeye çalıştıklarında tahmin etmedikleri olaylar da ardarda gelecektir. Falcı bir kadından duydukları Gulyabani efsanesini başta onlara boş gelse de yaşadıkları olaylarla o bölgedeki Gulyabani’yi uyandırdıklarını fark edeceklerdir… İlk uzun metrajlı işi “Bu Son Olsun” filmiyle adını daha geniş çevrelere duyuran Orçun Benli, 2013′te bu sefer korku türünde yeni bir proje ile geri dönüyor. “Korkarsan, gelir…” alt başlığı ile lanse edilen Gulyabani filmi Türk korku sinemasına yeni bir bakış getirme amacında. Filmin senaristliğini ise Orçun Benli’nin yanı sıra Şükrü Üçpınar ve Alptekin Öztürk beraber üstlenirken oyuncu kadrosunda başrolleri Deniz Uğur, Melike Öcalan, Ceyda Ateş ve Didem Balçın paylaşıyor.

 Gulyabani 2014 Fragman İzle

Gelen Arama Kelimeleri:

sinemalarda ne var (14),gulyabani ne zaman vizyona girecek (14),gulyabani ne zaman sinemalarda (11),gulyabani ne zaman çıkacak (5),gulyabani sinemalar (2),gulyabani ne zaman internete düşer (1),gulyabani filmi ne zaman vizyona girecek (1),Gulyabani ne zaman sinemaya çıkacak (1),gulyabani ne zaman vizyona girdi (1)

Hakkında Emrah AVCI

Ege Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Mezunuyum. Sizlere Teknoloji ve web tasarım konuları hakkında özgün bilgileri paylaşmak için elimden geleni yapmaya hazırım.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


6 × = 36

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>