Gulyabani Ne Zaman Sinemalarda

gulyabani_ne_zaman_cikacak_452x482
2014 yılı yepyeni bir korku filmiyle karşımıza çıkacak olan Gulyabani filmi bi hayli izleyicilerini korkutucak ve heyecanlandıracak gibi gözükür. Film vizyona girmeden şimdiden çok konuşulmaya başladı diyebiliriz. Gulyabani film’i genel içeri korku ve komedi olarak geçmektedir.

Gulyabani film’i ne zaman vizyona girecek. Gulyabani 28 Şubat 2014 tarihinde vizyonda gösterileceği belirlendi. Film hakkında kısa bir açıklama yapalım;

Güneş, Duygu, Aslı ve Yasemin fantastik bir konusu olan bir filmin senaryosunu yazmak için ormandaki bir av evine giderler. Mekanın ruhunu keşfetmeye çalıştıklarında tahmin etmedikleri olaylar da ardarda gelecektir. Falcı bir kadından duydukları Gulyabani efsanesini başta onlara boş gelse de yaşadıkları olaylarla o bölgedeki Gulyabani’yi uyandırdıklarını fark edeceklerdir… İlk uzun metrajlı işi “Bu Son Olsun” filmiyle adını daha geniş çevrelere duyuran Orçun Benli, 2013’te bu sefer korku türünde yeni bir proje ile geri dönüyor. “Korkarsan, gelir…” alt başlığı ile lanse edilen Gulyabani filmi Türk korku sinemasına yeni bir bakış getirme amacında. Filmin senaristliğini ise Orçun Benli’nin yanı sıra Şükrü Üçpınar ve Alptekin Öztürk beraber üstlenirken oyuncu kadrosunda başrolleri Deniz Uğur, Melike Öcalan, Ceyda Ateş ve Didem Balçın paylaşıyor.

 Gulyabani 2014 Fragman İzle

Written by admin

admin

10 görüntülenme