Trt 1 ekranlarına yepyeni bir dizi olarak gelen Kızıl elma dizisi herkesi büyüledi. Bütün izleyici kitlesini merakla bekleten bu dizimizin senaryosu geçmiş’e dayanmaktadır. Meraklı ve bi okadar da heyacanla izlenen bu dizide en çok konuşulanlardan kızıl elma dizisi müziği olan ” Dombıra ” olmuştur.

Kızılelma dizisi oyuncularından bahsedelim; ilk olarak başrolde oynayan Furkan Palalı ve Selin Altay rol almaktadır. Oyuncuları’nın gerek performansı gerek oyundaki aksiyon dolu sahnelerdeki çekimleri olay yaratacak gibi duruyor.

kızıl elma dizisi

kızıl elma dizisi

Kızılelma Oyuncuları hakkında genel bilgi :

 Furkan Palalı’nın Hayatı

Furkan Palalı hayatı, Furkan Palalı kimdir, Furkan Palalı hangi dizilerde oynadı, Furkan Palalı biyografisi,

Furkan Palalı resimleri Furkan Palalı 27 Ekim 1986 Konya doğumlu Türk oyuncu ve manken. Palalı, iki çocuklu ailenin bir ferdi olarak 27 Ekim 1986′te Konya Merkez’de doğdu. Orta okulu Konya Özel Diltaş Lisesi’nde tamamladı.

Furkan Palalı,  Atv’de yayınlanan ve ekran ömrü kısa süren Son Yaz Balkanlar 1912 dizisinde Hazal Kaya ve Tuğçe Kazaz ile birlikte rol almıştır. Genç oyuncu daha sonra Show Tv ‘de yayınlanan Aşk Emek İster dizisinde rol almıştır. Şu sıralarda ise Trt 1′de yayınlanan Kızılelma dizisinde rol almaktadır.

 Selin Altay’ın Hayatı

Kızıl elma dinle

Kızıl elma dinle

Selin Altay Kimdir? Selin Altay, 25 Mayıs 1983 yılında, İzmir de dünyaya geldi. Doğuma ve büyüme İzmirli olan başarılı oyuncu, ilkokul ve lise yıllarını da burda okudu. Başarılı bir öğrenci olan Selin Altay, her zaman mezun olurken başarılı belgelerinde almıştı. Ama onun en büyük hayali konservuatar olunca işler değişti, Konservuatar bölümünü en iyi şekilde okumak ve professional bir oyuncu olmak için İstanbula yerleşti. Üstüne üstün etkileyici bir sese sahip olduğunu belirtmiştik, bir çok televizyonda da sunuculuk yaptı.

Başarılı oyuncunun “Kızıl Elma Dizisi” nde mükemmel bir performans çıkarcağı aşikardır.

Kızılelma Müzikleri, Kızılelma Dizisinde Çalan Müzik, Arslanbek Sultanbekov Dombıra Dinle, Kızılelma Dombıra 

Kzılelma Dizi Müziği Dinle

Kzıl elma dizi müziği indirme işlemini yapmak isteyen kullanıcılarımız Youtube mp3 indirme nasıl yapılır konumuzdan nasıl indirme işlemini yapabileceklerini resimli olarak anlatımını gerçekleştirdik.

Written by admin

admin

41 görüntülenme