Samanta Mendes Yeteneksizsiniz Türkiye

Survivor son sürat hızıyla yeni yayın hayatına girdi bildiğimiz üzere arkadaşlar. Yep yeni oyuncuları ve yeni oyunlarıyla izleyici kitlesine hitap etmeyi yine her defasında ki gibi başaran Acun Ilıcalı bu sezon ki Survivor oyuncularıda bi hayli konuşulur oldu.

Özellikle Gönüllüler takımında ki Samanta Mendes şu aralar bir çok kişi tarafından aranmakta ve merak edilen biri haline gelmiştir.

Samanta Mendes Kimdir?

Samanta Mendes Yeteneksizsiniz Türkiye yarışması’nın gönüllüler takımında yer almaktadır. 2 bölümde de oldukça hırslı ve azimli oynaması gözlerden kaçmadı. Samanta Mendes daha önce Tv 8 ekranlarında Şakada Şuka programı’nın sunuculuğunu yapmıştır.

Survivor Sementa Hakkında Bilgi

Sementa 1 Ocak 1986 yılında Afrika’nın kuzeybatısında bulunan deniz kenarında küçük bir ülke olan Gine Bissau’da dünyaya gelmiştir. Gana kökenli başarılı isim fotomodellik, mankenlik ve oyunculuk mesleklerini icra etmektedir. 24 yaşında olan Samanta Mendes çok küçük yaşlardan beri oyuncu ve modelliğe merak salmıştır. Önce oyunculuk mesleğine merakı fazlayken 10 yaşındayken babası doğum gününde onu güzellik yarışmasına kaydetmiştir. Ardından 16 yaşında Gine Bissau güzellik yarışmasını kazanan Samanta Mendes mankenliğe daha fazla ilgi duymaya başlamıştır.

Samanta Mendes oldukça güzel ve başarılı bir kariyere sahiptir. Sementa survivor oyuncusu 24 yaşında olan güzel manken Samanta Mendes’in boyu 1,75 kilosu 53 ve ölçüleride 85-60-90’dır.

38 numara ayakkabı giyen Survivor Gönüllüler yarışmacısı aktif olarak mankenlik, fotomodellik ve oyunculuk yapmaktadır.

Survivor Sementa Foto Galeri

Yetenek sizsiniz samantha ile ilgili bilgileri yukarıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Written by admin

admin

86 görüntülenme