www.ekonomikhost.net
Türkiye Lokasyon windows - Linux hosting 500MB Web Alanı, 5GB trafik
Sınırsız CPU, Sınırsız özellikler
Yıllık 20 TL den başlayan fiyatlarla
0232 999 96 88
Anasayfa / Cep Telefonu / snapchat nedir nasıl kullanılır

snapchat nedir nasıl kullanılır

snapchat nedir nasıl kullanılır, 9.7 out of 10 based on 3 ratings
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.7/10 (3 votes cast)

Snapchat nedir? Nasıl kullanılır ?

Sosyal ağların son zamanlarda sıralamalarda çok yüksek bir piyasa oranı olduğunu hepimiz bilmektedir. Başta Facebook olmak üzere Twiter vb. gelmektedir. Tabi bunlara rakip olarak Snapchat karşımıza çıkmaktadır. Diğer sosyal ağlara göre Snapchat platformu bariz yükselmeler göstermektedir.

snapchat nasıl kullanılır

snapchat nasıl kullanılır

Snapchat platformu kullanıcılar arasında birbirlerine durumları hakkında bilgi göndermelerini ve bilgi paylaşımı bunun yanı sıra fotoğraf, video gibi bir çok paylaşımları yapabileceğiniz bir alt yapıya sahiptir.

Önemli bir ayrıntıyıda hatırlatmakta yarar olduğunu düşünüyorum kullanıcıların birbirleriyle fotoğraf paylaşımı sağladıkları taktirde bakılan fotoğraf 10 sn gibi kısa bir süre sonra silinmektedir. Bir çok kullanıcı çıplak fotoğraflarını paylaşıp gönderdikelri için bu sistem Snapchat’te tasarlanmış ve doğru bir alt yapı olmuştur.

istenildiği taktirde Snapchatte fotoğraf nasıl kaydedilir diyor iseniz :

Tek yapılabilmesi gereken uygulama ekran görüntüsünü kaydetmek olacaktır. Bu da bir çok telefon da mevcuttur. Özellikle İphone ve diğer akıllı telefonların hemen hemen hepsinde ekran görüntüsü alma özelliği mevcuttur.

Snapchat indirme ve yükleme adresleri :

iphone kullanıcıları aşağıdaki link üzerinden kurulum ve indirme işlemini sağlayabilir.

iphone Snapchat indir

Android kullanıcıları için aşağıdaki link üzerinden işlem sağlayabilir.

Android telefonlar için Snapchat indir

Bu arada Nokia ve Blackberry kullanıcılarına üzgün bir haberim var henüz Nokia ve Blackberry kullanıcıları bu uygulamayı kullanamayacaklardır.

Gelen Arama Kelimeleri:

snapchat nedir (561),snapchat nasil kullanilir (348),snapchat kullanimi (110),snapchat nedir nasil kullanilir (51),snapchat puan (31),Snapchat puan kasma (28),snapchat puanlama (23),snapchat video cekme (22),snapchat video nasıl çekilir (22)

Hakkında Emrah AVCI

Ege Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Mezunuyum. Sizlere Teknoloji ve web tasarım konuları hakkında özgün bilgileri paylaşmak için elimden geleni yapmaya hazırım.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


7 + 1 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>