Snapchat nedir? Nasıl kullanılır ?

Sosyal ağların son zamanlarda sıralamalarda çok yüksek bir piyasa oranı olduğunu hepimiz bilmektedir. Başta Facebook olmak üzere Twiter vb. gelmektedir. Tabi bunlara rakip olarak Snapchat karşımıza çıkmaktadır. Diğer sosyal ağlara göre Snapchat platformu bariz yükselmeler göstermektedir.

snapchat nasıl kullanılır

snapchat nasıl kullanılır

Snapchat platformu kullanıcılar arasında birbirlerine durumları hakkında bilgi göndermelerini ve bilgi paylaşımı bunun yanı sıra fotoğraf, video gibi bir çok paylaşımları yapabileceğiniz bir alt yapıya sahiptir.

Önemli bir ayrıntıyıda hatırlatmakta yarar olduğunu düşünüyorum kullanıcıların birbirleriyle fotoğraf paylaşımı sağladıkları taktirde bakılan fotoğraf 10 sn gibi kısa bir süre sonra silinmektedir. Bir çok kullanıcı çıplak fotoğraflarını paylaşıp gönderdikelri için bu sistem Snapchat’te tasarlanmış ve doğru bir alt yapı olmuştur.

istenildiği taktirde Snapchatte fotoğraf nasıl kaydedilir diyor iseniz :

Tek yapılabilmesi gereken uygulama ekran görüntüsünü kaydetmek olacaktır. Bu da bir çok telefon da mevcuttur. Özellikle İphone ve diğer akıllı telefonların hemen hemen hepsinde ekran görüntüsü alma özelliği mevcuttur.

Snapchat indirme ve yükleme adresleri :

iphone kullanıcıları aşağıdaki link üzerinden kurulum ve indirme işlemini sağlayabilir.

iphone Snapchat indir

Android kullanıcıları için aşağıdaki link üzerinden işlem sağlayabilir.

Android telefonlar için Snapchat indir

Bu arada Nokia ve Blackberry kullanıcılarına üzgün bir haberim var henüz Nokia ve Blackberry kullanıcıları bu uygulamayı kullanamayacaklardır.

Written by admin

admin

1.830 görüntülenme